Medizin Preloader

LACALUT ANTI TARTAR MICELAR Shplarës goje 500ml

550.00 L

Lufton në mënyrë efektive bakteret e dëmshme në hapësirat interdentale, falë teknologjisë inovative micelare dhe siguron mbrojtje ndaj pllakëzave dentare.

0090160
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Parandalon formimin e tartarit dhe kështu parandalon gingivitin
 • Përbërësit e fluorit mbrojnë nga prishja e dhëmbëve
 • Echinacea mbështet shërimin e plagës
 • Aromë e freskët e gojës përmes mentolit dhe aromës së mangos.

Sasia: 500 ml

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës