Medizin Preloader

LACALUT MULTI-EFFECT 5in1 Pastë dhëmbësh medicinale 75ml

499.00 L

Lacalut multi-effect është pastë dhëmbësh për një shëndet oral gjithëperfshirës, fale formulës së saj 5 në 1.
Përmban Hidroksiapatit dhe Laktat të kalciumit, të cilët rimineralizojnë dhe forcojnë smaltin e dhëmbit.

0090155
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Lacalut multi-effect është pastë dhëmbësh për një shëndet oral gjithëperfshirës, fale formulës së saj 5 në 1.
 • Përmban Hidroksiapatit dhe Laktat të kalciumit, të cilët rimineralizojnë dhe forcojnë smaltin e dhëmbit.
 • Përdorimi tek fëmijët nën moshën 6 vjeçare: vetëm në sasi të vogël dhe nën vëzhgimin e të rriturëve.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës