Medizin Preloader

LACALUT WHITE Furcë për dhëmbë

400.00 L

Furca e Dhëmbeve LACALUT Whitening është e fortë kundër papastërtive të dhëmbëve , por e butë për mishrat dhe dhëmbët.

Pastron duke ruajtur smaltin e dhëmbëve dhe duke kontribuar për dhëmbë më të bardhë .

Përdorimi :Rekomandohet të përdoret nga persona të rritur për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

Brands:: Lacalut
Brands
0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës