Medizin Preloader

LACALUT WHITE Furcë për dhëmbë

400.00 L

Furca e Dhëmbeve LACALUT Whitening është e fortë kundër papastërtive të dhëmbëve , por e butë për mishrat dhe dhëmbët.

Pastron duke ruajtur smaltin e dhëmbëve dhe duke kontribuar për dhëmbë më të bardhë .

Përdorimi :Rekomandohet të përdoret nga persona të rritur për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

Brands:: Lacalut
Brands

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës