Medizin Preloader

LACALUT JUNIOR 6+

360.00 L

Pasta e dhëmbëve për fëmijë Lacalut Junior 6+ është krijuar posaçërisht për kujdesin e dhëmbëve të fëmijëve dhe adoleshentëve mbi 6 vjeç. Fluori dhe Ksilitoli rimineralizojnë smaltin dhe parandalojnë kavitetet duke reduktuar pllakën bakteriale. Kalciumi dhe hidroksiapatiti forcojnë dhe pastrojnë smaltin e dhëmbëve.Me shije molle dhe nenexhiku

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Lacalut Junior 6+ është krijuar posaçërisht për kujdesin e dhëmbëve të fëmijëve dhe adoleshentëve mbi 6 vjeç.

Fluori dhe Ksilitoli rimineralizojnë smaltin dhe parandalojnë kavitetet duke reduktuar pllakën bakteriale. Kalciumi dhe hidroksiapatiti forcojnë dhe pastrojnë smaltin e dhëmbëve.

Me shije molle dhe nenexhiku

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës