Medizin Preloader

LACALUT WHITE & REPAIR Pastë dhëmbësh medicinale 75 ml

549.00 L

Pastë dhëmbësh me Hidroxyapatit për zbardhjen e butë dhe riparimin e smaltit të dhëmbëve. Inovative në llojin e saj.

0090095
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Parandalon errësimin e smaltit dhe promovon zbardhjen e dhëmbëve në mënyrë që të keni një pamje sa më tërheqëse orale

Përbërësit kryesor:

 • Grimca amorfe të Hidroxyapatit, të cilat forcojnë smaltin e dhëmbëve
 • Fluor natriumi, i jep pastës efekt remineralizues të dukshëm
 • Gjatë pastrimit, këto përbërës kapën në shtresën sipërfaqësore të smaltit, duke forcuar përbësit e secilit dhëmb dhe duke i bërë më të qëndrueshëm.

Sasia: 75 ml

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës