Medizin Preloader
Sold out

LACALUT KIDS 2-6 vjeç 75ml

360.00 L

LACALUT KIDS 2-6 vjeç 75 ml . Me vitamine A dhe E .

Mbron dhëmbët e qumështit dhe dhëmbët e ndjeshëm të fëmijëve nga kariesi dhe acidet e sheqerit që dëmtojnë dhëmbët me flouride. Mbron dhe forcon dhëmbët dhe smaltin.

S’ka stok

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

LACALUT KIDS 2-6 vjeç 75 ml . Me vitamine A dhe E .

Mbron dhëmbët e qumështit dhe dhëmbët e ndjeshëm të fëmijëve nga kariesi dhe acidet e sheqerit që dëmtojnë dhëmbët me flouride. Mbron dhe forcon dhëmbët dhe smaltin.

 1. Xylitoli dhe flouridi ofrojnë mbrojtje efektive kundër kariesit.
 2. Forcon smaltin dhe nxit rimineralizimin e dhëmbëve.
 3. Pastrim i butë,
 4. Pa sheqer të shtuar .
 5. Vitaminat A+E ushqejnë mishrat e dhëmbëve .
 6. Me aromë të butë nenexhiku.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës