Medizin Preloader
/

LACALUT AKTIV & GENTLE WHITE Me Hyaluron, Pastë dhëmbësh medicinale 75ml

549.00 L

Lacalut aktiv&gentle white pastë dhëmbësh me një formulë të re të pasur me acid hyaluronik, posaçërisht për njerëzit që janë të prirur për sëmundje inflamatore të mishit të dhëmbëve dhe që kërkojnë te ruajnë bardhësine natyrale të dhëmbëve.

Fluoride :1450 ppm.

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Lacalut aktiv&gentle white është formuluar posaçërisht për njerëzit që janë të prirur për sëmundje inflamatore të mishit të dhëmbëve dhe që kërkojnë higjienë të shkëlqyeshme të gojës.

Mbrojtja e mishrave të dhëmbëve nga pasta e dhëmbëve Lacalut aktiv & gentle white zhvillohet në bazë të recetës klasike Lacalut aktiv.

Përbërja kryesore e pastës plotësohet nga acidi hyaluronik, i cili hidraton mukozën e gojës. Antiseptiku në pastë zvogëlon në mënyrë efektive bakteret që shkaktojnë inflamacion, laktat alumini zvogëlon ndjeshëm gjakderdhjen e mishit të dhëmbëve, fluori forcon smaltin dhe mbron nga kariesi.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës