Medizin Preloader

LACALUT KIDS 4-8 VJET Pastë dhëmbësh për fëmijë 50ml

349.00 L

Pastë dhëmbësh LACALUT fëmijesh 4+ Për dhëmbët e qumështit dhe të përhershëm. Me aromë mente, pa sheqer, me aminofluoride për të parandaluar zhvillimin e kariesit. Freskon frymën.

0090070
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Pastë dhëmbësh LACALUT fëmijesh 4+ për dhëmbët e qumështit dhe të përhershëm. Me aromë mente, pa sheqer, me aminofluoride për të parandaluar zhvillimin e kariesit. Freskon aromën e gojës.

Zgjedhja e pastës së dhëmbëve për një fëmijë nga mosha 4 në 8 vjeç kërkon vëmendje të veçantë. Në këtë fazë, fëmijët kanë zakon që të kujdesen vetë për dhëmbët e tyre, dhe gjithashtu në këtë fazë themelohet shëndeti oral i ardhshëm. Nëse është çështje shëndetësore, mosha re duhet të mësohet me të mirat! – në një markë që prindërit i besojnë.

LACALUT kids4+ është një pastë e veçantë e përshtatshme për një “periudhë tranzicioni” nga dhëmbët e qumështit në dhëmbë të përhershëm.

Specialistët e LACALUT zhvilluan një pastë bazuar në nevojat e fëmijëve nga 4 deri në 8 vjeç.

Pasta nuk përmban sheqer, ka një shije të këndshme freskuese të mentes natyrale. LACALUT kids4+ zvogëlon rrezikun e kariesit të dhëmbëve.

Sasia: 50 ml

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës