Medizin Preloader

LACALUT FLORA Pastë dhëmbësh medicinale 75ml

550.00 L

Pastë dhëmbësh me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton HALITOZEN (erën e keqe të gojës).

90136
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton HALITOZEN (erën e keqe të gojës)

Njëkohësisht, rregullon dhe mirëmban mikroflorën bakteriale të gojës

Përmban:

 • Zink glukonat, i cili në kontakt me Sulfurin, e neutralizon atë, e kështu eleminon erën e pakëndshme të gojës
 • Pulegon, i cili gjithashtu në kontakt me komponimet e sulfurit jep ndjesi të freskisë

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës