Medizin Preloader

LACALUT Black&White 75 ml

470.00 L

Per zbardhje natyrale dhe mishra te shendetshem.Ndihmon ne rimineralizimin e dhembeve.Mbron nga kariesi dhe tartari.

Per perdorim te perditshem.

Vendi i prodhimit-Gjermani

 

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Pasta Black and White – Per zbardhje natyrale dhe mishra te shendetshem.Ndihmon ne rimineralizimin e dhembeve.Mbron nga kariesi dhe tartari.

Per perdorim te perditshem.

Formula speciale e Lacalutit forcon mishrat e dhembeve qe nga aplikimi i pare i pastes dhe parandalon krijimin e gingivave.Hidroxyapatiti dhe flouri mbeshtesin rimineralizimin e siperfaqes se dhembeve.Dhembet behen me te lemuar dhe me rezistent.

Formula e aktivizimit te karbonit ndihmon ne rivendosjen e bardhesise natyrale te dhembeve dhe siguron pastrim teresor te tyre.

 

 

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës