Medizin Preloader

LACALUT BABY 0-2 vjec 75 ml

360.00 L

Mbron dhëmbët e ndjeshëm të qumështit nga kariesi dhe acidet e sheqerit që dëmtojnë dhëmbët me flouride që nga momenti i daljes së dhëmbit të parë. Me përmbajtje të përshtatshme të flouridit sipas moshës.

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Lacalut Baby 0-2 vjeç 75 ml . Mbrojtja nga kariesi dhe acidet e sheqerit.

Mbron dhëmbët e ndjeshëm të qumështit nga kariesi dhe acidet e sheqerit që dëmtojnë dhëmbët me flouride që nga momenti i daljes së dhëmbit të parë. Me përmbajtje  të përshtatshme të flouridit  sipas  moshës. (1000 ppm-korrespondon me rekomandimin e Shoqatës Gjermane për Kirurgjinë Dentare, Orale dhe Maksilofaciale).

Mbron dhe forcon dhëmbët dhe smaltin:

1.Mbrojtja nga kariesi,

2.Kujdesi për mishrat e dhëmbëve,

3.Rimineralizim,

4.Pastrim i butë

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës