Medizin Preloader

LACALUT MULTI EFFECT MICELAR Shplarës goje 500ml

550.00 L

Lufton në mënyrë efektive bakteret e dëmshme, madje edhe në hapësirat interdentale falë teknologjisë micelare.
Shije mente.

0090157
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

  • Forcon dhëmbët, parandalon pllakën dentare. Fluoridet ofrojnë mbrojtje efektive kundër Kariesit
  • Pengon formimin e Tartarit përmes formulës me përbërje Zinku dhe kështu ndihmon në ruajtjen e bardhësisë natyrale të dhëmbëve tuaj

 

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës