Medizin Preloader

LACALUT MULTI EFFECT MICELAR Shplarës goje 500ml

550.00 L

Lufton në mënyrë efektive bakteret e dëmshme, madje edhe në hapësirat interdentale falë teknologjisë micelare.
Shije mente.

0090157
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Forcon dhëmbët, parandalon pllakën dentare. Fluoridet ofrojnë mbrojtje efektive kundër Kariesit
 • Pengon formimin e Tartarit përmes formulës me përbërje Zinku dhe kështu ndihmon në ruajtjen e bardhësisë natyrale të dhëmbëve tuaj

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës