Medizin Preloader

LACALUT BABY 0-4 VJEC Furcë dhëmbësh për fëmijë

270.00 L

Furcë dhëmbësh e përshtatshme për tu përdorur nga bebat dhe fëmijët nën moshën 4 vjec

 

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Furcë dhëmbësh e përshtatshme për tu përdorur nga bebat dhe fëmijët nën moshën 4 vjec .

E pajisur me fije të buta dhe kokë gome , që parandalon mundësine e dëmtimit të gingivave .

Dizajn i pëlqyeshëm për fëmijët .

Pastron dhëmbët, parandalon formimin e kariesit dhe pllakave bakteriale.

Përdorimi. Rekomandohet të përdoret nga bebet dhe fëmijët nën 4-vjec , me ndihmën e një të rrituri, për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës