Medizin Preloader

LACALUT SENITIVE MICELAR Shplarës goje 500 ml

550.00 L

Në mënyrë efektive lufton bakteret e dëmshme në hapësirat ndërdentale, falë teknologjisë inovative micelare.

E përshtatshme për dhëmbë të ndjeshëm.

Sasia:500 ml

0090159
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Në mënyrë efektive lufton bakteret e dëmshme në hapësirat ndër-dentale falë teknologjisë inovative micelare.
 • Klorur kaliumi jep efektin pastrues
 • Ndërkaq, vaji esencial i Eukalipit ofron mbrojtje kundër erës së keqe së gojës.
 • Pllaka bakteriale zvogëlohet dhe kështu ulën problemet me mishrat e dhëmbëve.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës