Medizin Preloader

LACALUT SENSITIVEShplarës goje 300ml

730.00 L

Larës goje për të reduktuar ndjeshmërinë e dhëmbëve. Në mënyrë të përkryer plotëson efektin unik të pastës, ndërsa është ndihmës i domosdoshëm në kujdesin e smaltit të ndjeshëm, në pamundësi për të larë dhëmbët.Forcimi i smaltit është shtylla pika kryesore e këtij produkti të cilësisë së lartë.

0090027
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Për të reduktuar ndjeshmërinë e dhëmbëve. Në mënyrë të përkryer plotëson efektin unik të pastës, ndërsa është ndihmës i domosdoshëm në kujdesin e smaltit të ndjeshëm, në pamundësi për të larë dhëmbët.Forcimi i smaltit është shtylla pika kryesore e këtij produkti të cilësisë së lartë.

Vetitë e shpëlarësit Lacalut Sensitive : Përmban amino-fluoride, e cila forcon  smaltin e dhëmbëve. Formon një shtresë mbrojtëse mbi dhëmbët, redukton ndjeshmërinë e smaltit ndaj të nxehtës dhe ndaj të ftohtit, të ëmblës dhe së thartës. Mbron dhëmbët e ndjeshëm nga kariesi i qafës së dhëmbëve, forcon mishrat dhe parandalon inflamacionin dhe gjakderdhjen e tyre. Këshilla për përdorim Shpëlahet goja për 30 sekonda. Për një dozim të saktë, një gotë matëse është e përfshirë ne ambalazhin e  shpëlaresit. Lëngu nuk duhet të gëlltitet, edhe pse një gëlltitje e rastësishme është absolutisht e padëmshme. Aplikonjeni në mëngjes dhe në mbrëmje, pas larjes se dhëmbëve. Për efekt maksimal nuk rekomandohet të merret ushqim dhe lëngje për 30 minuta pas procedurës

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës