Medizin Preloader
Sold out
/

MULTIVITAMOL SHURUP L1+ ME HEKUR sirup 200ml

780.00 L

Shurup me Vitamina dhe Minerale, shije të kendshme, për fëmijë mbi 1 vjeç

 • Vitamina C kontribuon në sistemin normal të imunitetit, lodhjes dhe rraskapitjes
 • Vitamina D kontribuon në rritjen normale, dhe zhvillimin e kockave

Origjina: Gjermani

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:

 • Fëmijët nga 1-6 vjeç: 1 lugë të vogël (5 ml) 2-3 herë në ditë
 • Fëmijët mbi 6 vjeç: 1 lugë të madhe (15 ml) 1-2 herë në ditë

Paketimi: 200 ml

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës