Medizin Preloader
Sold out
/

MULTIVITAMOL SHURUP L1+ ME HEKUR sirup 200ml

780.00 L

Shurup me Vitamina dhe Minerale, shije të kendshme, për fëmijë mbi 1 vjeç

  • Vitamina C kontribuon në sistemin normal të imunitetit, lodhjes dhe rraskapitjes
  • Vitamina D kontribuon në rritjen normale, dhe zhvillimin e kockave

Origjina: Gjermani

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:

  • Fëmijët nga 1-6 vjeç: 1 lugë të vogël (5 ml) 2-3 herë në ditë
  • Fëmijët mbi 6 vjeç: 1 lugë të madhe (15 ml) 1-2 herë në ditë

Paketimi: 200 ml

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës