Medizin Preloader

taxofit ® Energie B12 400 – tableta me furnizim direkt – Për performancë dhe energji- Redukton lodhjen

649.00 L

Kushdo që organizon jetën e tyre profesionale ose administron një familje me shumë detyra, e di ndjenjën e lodhjes, rraskapitjes dhe një sistem imunitar të stresuar. Me anë të  tabletave me shpërndarje direkte të taksofit ® Energie B12 400, trupi furnizohet shpejt me vitaminë B12, duke dhënë kështu një kontribut në metabolizmin e energjisë dhe sistemin imunitar. Për këtë qëllim, një tabletë që mund të vendoset thjesht mbi ose nën gjuhë – kështu që vitamina B12 mund të absorbohet drejtpërdrejt përmes mukozës orale.

Karakteristikat e produktit:

 1. 1.Perthithje e shpejtë e vitaminës B12 përmes mukozës orale
 2. 2.Dozuar me 400 µg vitaminë B12 për tabletë
 3. Vitamina B12 kontribuon në një metabolizëm normal të energjisë dhe në uljen e lodhjes dhe lodhjes
 4. 4.Vitamina B12 kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar
 5. 5.I përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët
 6. 6.Me një aromë të shijshme të luleshtrydheve – pa sheqer
 7. 7.Furnizimi mujor-30 tableta.

Perdorimi: Vetëm një herë në ditë 

 

Brands:: Taxofit

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës