Medizin Preloader

MUCOPLANT Shurup GOOD NIGHT 100 ML

980.00 L

Mucoplant Shurup good night 100 ml
Me ekstrakte te gjethe dellit, Kamomilit, Trumzes
dhe Melisses (lule balsam limoni )
Ekstrakti i gjethe delli qe permban Mucoplant
kontribuon në mirëqenien dhe funksionalitetin e
traktit respirator. Kamomili promovon gjumë të
qetë, balsami i limonit indikohet për relaksim dhe
mirëqenie mendore. Me gjethe delli për një
veprim zbutës dhe qetësues (mukoza oro-
faringeale) të tonit të zërit. Trumzë për
rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.
Kujdes : Suplementet ushqimore nuk synojnë të
zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të
ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të
shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e
rekomanduar ditore. Konsumimi i tepërt mund të
japi një efekt laksativ. Konsultohuni me mjekun
tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, apo përdorim për periudha të gjata ose në njerëz që marrin
ilaçe.

Brands:: Dr.Theiss

Përshkrimi

Mucoplant Shurup good night 100 ml
Me ekstrakte te gjethe dellit, Kamomilit, Trumzes
dhe Melisses (lule balsam limoni )
Ekstrakti i gjethe delli qe permban Mucoplant
kontribuon në mirëqenien dhe funksionalitetin e
traktit respirator. Kamomili promovon gjumë të
qetë, balsami i limonit indikohet për relaksim dhe
mirëqenie mendore. Me gjethe delli për një
veprim zbutës dhe qetësues (mukoza oro-
faringeale) të tonit të zërit. Trumzë për
rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.
Kujdes : Suplementet ushqimore nuk synojnë të
zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të
ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të
shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e
rekomanduar ditore. Konsumimi i tepërt mund të
japi një efekt laksativ. Konsultohuni me mjekun
tuaj nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, apo përdorim për periudha të gjata ose në njerëz që marrin
ilaçe.
Perdorimi .
Femijet nga 3 vjec : 5ml ne darke .
Adoleshentet dhe te rriturit : 15 ml ne darke dhe mund te merret dy here brenda nates .
Te ruhet ne temperature deri ne 25 grade .
Paralajmerim : Suplementet ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të
ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Konsumimi i tepërt mund të japi një efekt laksativ. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë,
ushqeni me gji, apo përdorim për periudha të gjata ose në njerëz që marrin medikamente.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës