Medizin Preloader
Sold out

taxofit® B-Komplex Forte Për energji , performancë mendore dhe nervore

639.00 L

Kur jeta e përditshme sjell shumë stres, duhet të bësh një gjë mbi të gjitha: të mbash nervat. Energjia dhe performanca mendore janë gjithashtu të kërkuara gjatë kësaj kohe. Prandaj, duhet pasur kujdes për të siguruar një furnizim të ekuilibruar të vitaminave dhe mineraleve. taxofit ®  B-kompleks + acid folik përmban një kombinim të zgjedhur nga vitamina B. Vitaminat janë një shtesë e dobishme nëse mbështetet performanca normale mendore, përqendrimi dhe sistemi nervor.

Karakteristikat e produktit

 1. Kombinim i përzgjedhur i vitaminave B
 2. Vitamina B12 kontribuon në metabolizmin normal dhe jep energji
 3. Acidi pantotenik kontribuon në performancën normale mendore
 4. Vitaminat B1, B2, B6, B12 dhe niacina kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor
 5. Dozim i lartë me 600 μg acid folik
 6. Gëlltitet lehtë mini-tableta.

Perdorimi: Vetëm një herë në ditë

S’ka stok

Brands:: Taxofit

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës