Medizin Preloader
Sold out

taxofit® Vitamin D 2500 I.E.

309.00 L

Suplemente per funksion normal te imunitetit, kockave, dhembeve, muskujve.

taxofit® Vitamina D3 2500 IU furnizon trupin me dozë të lartë të vitaminës D3 me origjinë natyrale – për kockat, dhëmbët dhe muskujt si dhe një sistem imunitar që funksionon.

Perdorimi : rekomandohet 1 tablete ne dite gjate vaktit ushqimor. Pa gluten, pa laktoze.

S’ka stok

Brands:: Taxofit

Përshkrimi

Perbersit: Mbushës (celulozë, fosfate kalciumi), stabilizues hidroksipropilmetil celulozë, yndyrë bimore, agjentë anti-caking (mono dhe digliceride të acideve yndyrore, kripëra magnezi të acideve yndyrore), polidekstrozë mbushëse, vaj perimesh (kokos dhe palmë) bërthama), kolecalciferoli (vitamina D3) (dioksid titaniumi, okside hekuri dhe hidrokside hekuri, riboflavinë)

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës