Medizin Preloader

taxofit ® hekur + acid folik + Vitamin C me përthithje direkte – Për të ndihmuar në formimin e rruazave të kuqe të gjakut dhe reduktimin e lodhjes.

849.00 L

Në mënyrë që të jeni në gjendje të shfrytëzoni potencialin tuaj të mësuar, në punë, në jetën e përditshme ose në sport, duhet të hani një dietë të ekuilibruar dhe të siguroheni se keni një furnizim të mirë me hekur. Me taksofit ®  hekur + acid folik + vitaminë C  me perthithje direkte, dieta mund të plotësohet lehtë dhe shpejt me hekur dhe acid folik. Nëse dëshironi të keni fëmijë dhe jeni shtatzënë, përmbajtja e acidit folik korrespondon me rekomandimin për një marrje shtesë. Përbërësit e zgjedhur posaçërisht ndihmojne ne formimin e rruazave te kuqe te gjakut, transportin e oksigjenit dhe metabolizmin e energjisë në mënyrë që të jenë në gjendje të përballojnë sfidat e përditshme.

Karakteristikat e produktit

 1. Sasi e rekomanduar të acidit folik për marrje shtesë kur përpiqeni të keni fëmijë dhe gjatë shtatëzënësisë.
 2. Acidi folik kontribuon në formimin normal të gjakut. Hekuri kontribuon në formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës
 3. Hekuri dhe acidi folik ndihmojnë në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes.
 4. Vitamina C rrit perthithjen e hekurit
 5. Hekuri kontribuon në metabolizmin normal të energjisë dhe transportin normal të oksigjenit në trup
 6. Hekuri dhe acidi folik kontribuojnë në ndarjen normale të qelizave
 7. Me shije frutash
 8. Marrja e drejtpërdrejtë pa lëng

Perdorimi: Vetëm një herë në ditë

Brands:: Taxofit

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës