Medizin Preloader

MUCOPLANT SHURUP ME MJALT DHE GJETHE DELLI 250 ML

1,300.00 L

Mucoplant Shurup me baze gjethe delli dhe mjalte
250 ml
Ekstrakti i gjethe dellit dhe mjaltes qe permban
Mucoplant kontribuon në mirëqenien dhe
funksionalitetin e traktit respirator. Funksionaliteti
natyror i ekstraktit të dellit bazohet në parimet
tradicionale. Gjethe delli ka një veprim zbutës dhe
qetësues në mukozën orofaringeale dhe tonin e
zërit.
Mucoplant gjethe delli mund te merret i holluar ne
uje, caj ose qumesht etj

Brands:: Dr.Theiss

Përshkrimi

Mucoplant Shurup me baze gjethe delli dhe mjalte
250 ml
Ekstrakti i gjethe dellit dhe mjaltes qe permban
Mucoplant kontribuon në mirëqenien dhe
funksionalitetin e traktit respirator. Funksionaliteti
natyror i ekstraktit të dellit bazohet në parimet
tradicionale. Gjethe delli ka një veprim zbutës dhe
qetësues në mukozën orofaringeale dhe tonin e
zërit.
Mucoplant gjethe delli mund te merret i holluar ne
uje, caj ose qumesht etj
Perdorimi :
Femijet mbi moshen 4 vjec : 3 here ne dite 2.5 ml

Adoleshentet dhe te rriturit : 3 here ne dite 15 ml .
Paralajmerim : Suplementet ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të
ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Konsumimi i tepërt mund të japi një efekt laksativ. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë,
ushqeni me gji, apo përdorim për periudha të gjata ose në njerëz që marrin ilaçe.

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës