Medizin Preloader

MUCOPLANT SHURUP ME MJALT DHE GJETHE DELLI 250 ML

1,100.00 L

Mucoplant Shurup me baze gjethe delli dhe mjalte
250 ml
Ekstrakti i gjethe dellit dhe mjaltes qe permban
Mucoplant kontribuon në mirëqenien dhe
funksionalitetin e traktit respirator. Funksionaliteti
natyror i ekstraktit të dellit bazohet në parimet
tradicionale. Gjethe delli ka një veprim zbutës dhe
qetësues në mukozën orofaringeale dhe tonin e
zërit.
Mucoplant gjethe delli mund te merret i holluar ne
uje, caj ose qumesht etj

Brands:: Dr.Theiss

Përshkrimi

Mucoplant Shurup me baze gjethe delli dhe mjalte
250 ml
Ekstrakti i gjethe dellit dhe mjaltes qe permban
Mucoplant kontribuon në mirëqenien dhe
funksionalitetin e traktit respirator. Funksionaliteti
natyror i ekstraktit të dellit bazohet në parimet
tradicionale. Gjethe delli ka një veprim zbutës dhe
qetësues në mukozën orofaringeale dhe tonin e
zërit.
Mucoplant gjethe delli mund te merret i holluar ne
uje, caj ose qumesht etj
Perdorimi :
Femijet mbi moshen 4 vjec : 3 here ne dite 2.5 ml

Adoleshentet dhe te rriturit : 3 here ne dite 15 ml .
Paralajmerim : Suplementet ushqimore nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të
ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Konsumimi i tepërt mund të japi një efekt laksativ. Konsultohuni me mjekun tuaj nëse jeni shtatzënë,
ushqeni me gji, apo përdorim për periudha të gjata ose në njerëz që marrin ilaçe.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës