Medizin Preloader

taxofit ®MAGNESIUM 400 DIREKT 20 SACHET. Për muskujt , zemrën , nervat dhe performancën e energjisë

849.00 L

taxofit ®  Magnezi 400 DIREKT me një shije të shijshme agrumeve i jep trupit me magnez, në një mënyrë të pakomplikuar me perthithje direkte. Marrja e tij pa ujë e bën atë shoqëruesin ideal – në jetën e përditshme, si dhe gjatë udhëtimit.

1 Magnezi kontribuon në funksionimin normal të muskujve

2 Vitamina B1 kontribuon në funksionimin normal të zemrës

3 Magnezi, vitaminat B1, B2 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor

4 Magnezi, vitaminat B1 dhe B12 kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë

5 Magnezi kontribuon në ekuilibrin e elektroliteve

6 Acidi folik kontribuon në formimin normal të rruazave te kuqe te gjakut.

Me shije agrumesh, I përshtatshëm edhe për veganët  Perdorimi: Vetëm një herë në ditë

Perbersit: magnez 400 mg, Vitamin B1 4.2 mg , Vitamin B6 6.0 mg, Vitamin B12 7.5 µg, Acid folik 800µg etj

Brands:: Taxofit

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës