Medizin Preloader

taxofit® Calcium 850 + D3 + K Depot Tableta. Për mbrojtjen e kockave , muskujve dhe dhëmbëve

1,080.00 L

Nëse lëvizni shumë dhe filloni ditën në mënyrë aktive, e jeni në gjendje të mbështeteni në kockat dhe muskujt tuaj. Në veçanti, gratë gjatë dhe pas menopauzës ose njerëzit mbi moshën 45 vjeç duhet të sigurojnë që kockat e tyre të kujdesen siç duhet.
Kështu që më shumë se 200 kocka mbështeten veçanërisht mirë, taksofiti ® Kalciumi 850 + D3 + K ofron një kombinim të perzgjedhur në mënyrë të arsyeshme të kalciumit, vitaminës D3 dhe vitaminës K, të cilat janë të rëndësishme për metabolizmin e kockave në trup. Kalciumi është përfaqësuesi më i njohur i ushqyesve të kockave. Kjo përfshihet si në zhvillimin ashtu edhe në mirëmbajtjen e kockave. Kalciumi mbështetet nga ndihma për instalimin e vitaminës D3. Kjo jo vetëm që promovon thithjen dhe furnizimin e trupit me kalcium, por gjithashtu luan një rol në përfshirjen e kalciumit në kocka.
Përveç kësaj, vitamina K që përmban është e përfshirë në mbështetjen e mirëmbajtjes së kockave.

Karakteristikat e produktit:

 1. 1.Depo kalciumi për një çlirim të vazhdueshëm të kalciumit për disa orë
 2. Me vitaminë D3 si një agjent ndihmes për kalciumin
 3. Kalciumi, vitaminat D dhe K ndihmojnë në mirëmbajtjen e kockave normale
 4. Kalciumi dhe vitamina D kontribuojnë në funksionimin normal të muskujve
 5. Kalciumi dhe vitamina D ndihmojnë në mirëmbajtjen e dhëmbëve normalë
 6. Vitamina D kontribuon në thithjen dhe përdorimin normal të kalciumit
 7. Me kalcium natyral
 8. 8.Furnizimi mujor- 30 tableta.

Perdorimi: Vetëm një herë në ditë

Brands:: Taxofit

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës