Medizin Preloader

LACALUT FLORA Shplarës goje 300 ml

730.00 L

Shplarës goje me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton halitozën (erën e keqe të gojës).

Përmban përbërës specifik si zink glukonat, pulegon, të cilët ndërveprojnë me komponimet e sulfurit dhe neutralizojnë erën e keqe të gojës. Gjithashtu rregullon mikroflorën bakteriale të gojës.

Medicinale, e gatshme për përdorim.

Sasia: 300ml

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës