Medizin Preloader

LACALUT FLORA Shplarës goje 300 ml

730.00 L

Shplarës goje me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton halitozën (erën e keqe të gojës).

Përmban përbërës specifik si zink glukonat, pulegon, të cilët ndërveprojnë me komponimet e sulfurit dhe neutralizojnë erën e keqe të gojës. Gjithashtu rregullon mikroflorën bakteriale të gojës.

Medicinale, e gatshme për përdorim.

Sasia: 300ml

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës