Medizin Preloader

LACALUT SENSITIVE, REPAIR EFFECT & AKTIV GENTLE WHITE Me Hyaluron, Pastë dhëmbësh medicinale 75ml

550.00 L

Formula mbrojtëse Lacalut me argininë mbron dhëmbët e ndjeshëm nga ndikimet e jashtme. Redukton ndjeshmërinë ndaj dhimbjes, veçanërisht në zonën e qafës së dhëmbit. Ndihmon në rikthimin e bardhësisë natyrale të dhëmbëve, ndërsa është i butë me mishrat dhe dhëmbët. Hidroksiapatiti (përbërësi kryesor i smaltit të dhëmbëve) mbështet remineralizimin e sipërfaqes së dhëmbit (përfshirjen e mineraleve në smaltin e dhëmbëve). Dhëmbët do të jenë më të lëmuar dhe më rezistent.

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Formula mbrojtëse Lacalut me argininë mbron dhëmbët e ndjeshëm nga ndikimet e jashtme. Redukton ndjeshmërinë ndaj dhimbjes, veçanërisht në zonën e qafës së dhëmbit. Ndihmon në rikthimin e bardhësisë natyrale të dhëmbëve, ndërsa është i butë me mishrat dhe dhëmbët. Hidroksiapatiti (përbërësi kryesor i smaltit të dhëmbëve) mbështet remineralizimin e sipërfaqes së dhëmbit (përfshirjen e mineraleve në smaltin e dhëmbëve). Dhëmbët do të jenë më të lëmuar dhe më rezistent.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës