Medizin Preloader
Sold out

LACALUT WHITE EDELWEISS Pastë dhëmbësh medicinale 75ml

499.00 L

Pastë dhëmbësh për rikthimin dhe mirëmbajtjen natyrale të dhëmbëve
Siguron aromë të freskët të gojës
Mundëson zbardhjen dhe remineralizimin efektiv të dhëmbëve
Në sajë të ekstrakteve të bimëve: Edelweiss, Verbena lemon dhe Common sage

 

S’ka stok

0090094
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Lacalut white Edelweiss ka veprim: antiseptik, anti-inflamator, shërues, astringent, efekt analgjezik dhe antioksidant

Përforcon mishrat e dhëmbëve dhe i mbron kështu nga gjakderdhja dhe njëkohësisht eliminon aromën e pakëndshme të gojës

Përdorimi:
Dhëmbët duhet të lahen 2 herë në ditë për të paktën 3 minuta

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës