Medizin Preloader

LACALUT WHITE Shplarës goje 300 ml

730.00 L

Për rikthimin e bardhësisë natyrale të dhëmbëve

Shpëlarësi LACALUT White është një produkt i krijuar për një efekt zbardhues më të gjatë të pastës së dhëmbëve LACALUT WHITE. Shpëlarësi rekomandohet për duhanpirësit, personat që pijnë kafe si dhe është i domosdoshëm kur përdoren proteza,implante dhe tela të dhëmbëve.

 

Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Për rikthimin e bardhësisë natyrale të dhëmbëve

Shpëlarësi LACALUT White është një produkt i krijuar për një efekt zbardhues më të gjatë të pastës së dhëmbëve LACALUT WHITE.

Shpëlarësi rekomandohet për duhanpirësit, personat që pijnë kafe ,ai është i domosdoshëm kur përdoren proteza, implante dhe tela të dhëmbëve.

Vetitë e Shpëlarësit

Një buzëqeshje e bardhë si bora kërkon kujdes gjithëpërfshirës.Falë kombinimit të përbërësve,shpëlarësi ndihmon për rikthimin e ngjyrës së bardhë dhe ngadalëson formimin e pllakëzave,gurëzave dhe siguron mbrojtje shtesë kundër kariesit.

Përmbajtja e fluorit:250 ppm

Sasia:300ml

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës