Medizin Preloader
Sold out
/

HYALURON UJË MICELAR 200ml

1,450.00 L

Hyaluron Micellar Cleansing Water pastron butësisht. Teknologjia micelare e pastrimit largon papastertitë dhe make-upin në thellësi të lëkurës. Micellar cleansing water rifreskon dhe mbron lëkurën. I përshtatshëm për cdo lloj lëkure.

 

S’ka stok

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

1- Pastron butësisht dhe thellë.
2- Bën pastrim të make-up.
3- Ushqen lëkurën dhe e le atë të butë pas pastrimit.

Linja : Hyaluron

Paketimi: 200 ml Flakon

I përshtatshëm: Fytyrë/ Qafë / Dekolte

Mënyra e aplikimit: Pastrim me pambuk i fytyrës, qafës dhe dekoltesë ne mëngjes dhe darkë.

 

Informacion mbi produktin: Hyaluron Micellar Cleansing Water pastron butësisht. Teknologjia micelare e pastrimit largon papastertitë dhe make-upin në thellësi të lëkurës. Micellar cleansing water rifreskon dhe mbron lëkurën.

Menyra e aplikimit: Përdoret në mëngjes dhe në darkë në fytyrë, qafë dhe dekolte duke përdorur një pambuk pastrimi dhe aplikohet për pastrim duke mos ushtruar presion në lëkurë.

Pa shpëlarje.

Përbërësit:Aqua, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Glycerin, Methylpropanediol, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Panthenol, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Sodium Cocoyl Glutamate, Phenylpropanol, Parfum, Buteth-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Tributyl Citrate, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Citric Acid, Ci 42051

Dermatologjikisht i testuar dhe certifikuar.

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës