Medizin Preloader
Sold out
/

HYALURON SERUM ANTI-RRUDHË +QETËSUES 13ml

2,300.00 L

Me kalimin e moshës dhe nën ndikimin e faktorëve të jashtëm ambientalë, prodhimi i acidit hialuronik nga vetëtrupi reduktohet dhe rrudhat shfaqen çdo ditë e më tepër. Lëkura shfaqet e lodhur dhe e dehidratuar.

Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Soothing i përbërë nga komplekse riparuese redukton rrudhat, qetëson dhe relakson lëkuren e ndjeshme dhe të irrituar. Barriera e lëkurës forcohet; skuqjet dhe irritimet zhduken.

S’ka stok

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Qetëson dhe relakson lëkurën e irrituar.

Linja: Hyaluron

Paketimi: 13 ml Flakon

Aplikimi: Fytyrë/Qafë/Dekolte

Informacion mbi produktin: Me kalimin e moshës dhe nën ndikimin e faktorëve të jashtëm ambientalë, prodhimi i acidit hialuronik nga vetëtrupi reduktohet dhe rrudhat shfaqen çdo ditë e më tepër. Lëkura shfaqet e lodhur dhe e dehidratuar.

Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Soothing i përbërë nga komplekse riparuese redukton rrudhat, qetëson dhe relakson lëkuren e ndjeshme dhe të irrituar. Barriera e lëkurës forcohet; skuqjet dhe irritimet zhduken.

Aplikimi: Aplikohen disa pika me pipetë në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe masazhohet lehtë me majat e gishtërinjve.

Veçoritë:

 • Qetëson dhe hidraton lëkurat e ndjeshme
 • Redukton skuqjet dhe përforcon barrierën e lëkurës
 • Redukton rrudhat
 • Siguron hidratim intensiv

Përbërësit:

Aqua, Synthetic Sapphire, Methylpropanediol, Propylheptyl Caprylate , Dicaprylyl Ether, Glycerin , Butylene Glycol, Octyldodecanol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Echium Plantagineum Seed Oil, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Helianthus Annuus Seed Oil Unsaponifiables, Acetyl Hexapeptide-49, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Parfum , Buteth-3, Tributyl Citrate, Phenylpropanol, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Sodium Sulfate, Sodium Chloride , Citric Acid, Ci 14720

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës