Medizin Preloader

PHARMA HYALURON VOLUME LIP BOOSTER 7 ML (MARSALA)

990.00 L

Gjatë viteve, zona e butë dhe e ndjeshme e buzëve është veçanërisht e prekur. Me kalimin e kohës, në buzë shfaqen rrudha të vogla.

PTC Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse.

Origjina: Gjermani

 

90143
Brands:: Pharmatheiss
Brands

Përshkrimi

U jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse
Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve të kombinuara për kujdesin e Iëkurës siguron buzë të buta, vëllim të shumëfishtë dhe kujdes afatgjatë. Buzët japin një shkëlqim të Iehtë dhe ton delikat

Metoda e aplikimit:

Aplikoni të paktën dy herë në ditë me ndihmën e sfungjerit të vogël

Sasia e përmbajtjes: 7 ml

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës