Medizin Preloader

PHARMA HYALURON VOLUME LIP BOOSTER 7 ML (MARSALA)

990.00 L

Gjatë viteve, zona e butë dhe e ndjeshme e buzëve është veçanërisht e prekur. Me kalimin e kohës, në buzë shfaqen rrudha të vogla.

PTC Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse.

Origjina: Gjermani

 

90143
Brands:: Pharmatheiss
Brands

Përshkrimi

U jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse
Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve të kombinuara për kujdesin e Iëkurës siguron buzë të buta, vëllim të shumëfishtë dhe kujdes afatgjatë. Buzët japin një shkëlqim të Iehtë dhe ton delikat

Metoda e aplikimit:

Aplikoni të paktën dy herë në ditë me ndihmën e sfungjerit të vogël

Sasia e përmbajtjes: 7 ml

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës