Medizin Preloader
Sold out
/

HYALURON SERUM ANTI-RRUDHË + HIDRATUES 13ml

2,300.00 L

Me kalimin e moshës dhe nën ndikimin e faktorëve të jashtëm ambientalë, reduktohet prodhimi i acidit hialuronik nga vetë trupi dhe çdo ditë e më tepër vërehet shfaqja e rrudhave të reja. Si rezultat lëkura e humbet shkëlqimin dhe fillon dhe dehidrohet.

Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Moisture siguron hidratim intensiv dhe redukton ndjesinë e lodhjes në lëkurë.

S’ka stok

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Hidraton në mënyrë të menjëhershme.

Linja: Hyaluron

Paketimi: 13 ml Flakon

Aplikimi: Fytyrë/Qafë/Dekolte

Informacion mbi produktin: Me kalimin e moshës dhe nën ndikimin e faktorëve të jashtëm ambientalë, reduktohet prodhimi i acidit hialuronik nga vetë trupi dhe çdo ditë e më tepër vërehet shfaqja e rrudhave të reja. Si rezultat lëkura e humbet shkëlqimin dhe fillon dhe dehidrohet.

Hyaluron Active Concentrate Anti-Wrinkle + Moisture siguron hidratim intensiv dhe redukton ndjesinë e lodhjes në lëkurë.

Aplikimi: Aplikohen disa pika me pipetë çdo ditë në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Masazhoni lehtë me majat e gishtërinjve deri në absorbimin e plotë të serumit.

Veçoritë:

 • Redukton rrudhat
 • Redukton shfaqjen e lodhjes në lëkure dhe e bën lëkurën më rezistente
 • Garanton hidratim përgjatë 24 orëve.
 • Siguron hidratim intensiv dhe të menjëhërshem

Përbërësit

 • Aqua, Glycerin, Methylpropanediol, Peg/Ppg-14/4 Dimethicone, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Caffeine, Caprylyl Glycol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Parfum, Natto Gum, Phenylpropanol, Buteth-3, Sodium Chloride, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate, Sodium Sulfate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Tributyl Citrate, Citric Acid, Ci 42051

Dematologjikisht i testuar dhe i certifikuar.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës