Medizin Preloader

Lacalut Fluorid Fresh 75 ml

470.00 L

Pastë dhëmbësh LACALUT® Fluoride Fresh *75 ml me kompleks DUO-Fluoride dhe Olaflur mbron në mënyrë efektive kundër prishjes së dhëmbëve, kujdeset për mishrat e dhëmbëve dhe siguron frymëmarrje të freskët. Hidroksiapatiti forcon smaltin e dhëmbëve dhe mbështet remineralizimin e dhëmbëve.

Kompleksi DUO-Fluoride ofron mbrojtje efektive kundër prishjes së dhëmbëve

Siguron një frymëmarrje pro për shpinën

Forcon smaltin e dhëmbëve

Kujdesuni për mishrat e dhëmbëve

Përshkrimi

Pastë dhëmbësh LACALUT® Fluoride Fresh *75 ml me kompleks DUO-Fluoride dhe Olaflur mbron në mënyrë efektive kundër prishjes së dhëmbëve, kujdeset për mishrat e dhëmbëve dhe siguron frymëmarrje të freskët. Hidroksiapatiti forcon smaltin e dhëmbëve dhe mbështet remineralizimin e dhëmbëve.

Kompleksi DUO-Fluoride ofron mbrojtje efektive kundër prishjes së dhëmbëve

Siguron një frymëmarrje pro për shpinën

Forcon smaltin e dhëmbëve

Kujdesuni për mishrat e dhëmbëve

 

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës