Medizin Preloader
/

HYALURON KREM NATE I PLOTË 50ml

2,880.00 L

Hyaluron Night Care RICHE vepron duke përmirësuar fazën “rikonstruktive” të natës, një proces i rëndësishëm i rigjenerimit të lëkurës duke siguruar një hidratim intensiv. Tekstura e plotë dhe e pasur është e formuluar veçanerisht për lëkura sensitive, të thata dhe shumë të thata.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncetrati aktiv të hyaluronit, kompenson humbjet e acidit hyaluronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

Perthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Vetitë

 • Siguron hidratim intensiv.
 • Redukton rrudhat.
 • Siguron hidratim të zgjatur dhe të thellë.
Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik + Koncentrat aktiv i hyaluronit

Paketimi : 50 ml Tubet

Mënyra e aplikimit: Fytyrë/Qafë/Dekolte

Informacion mbi produktin :Hyaluron Night Care RICHE vepron duke përmirësuar fazën “rikonstruktive” të natës, një proces i rëndësishëm i rigjenerimit të lëkurës duke siguruar një hidratim intensiv. Tekstura e plotë dhe e pasur është e formuluar veçanerisht për lëkura sensitive, të thata dhe shumë të thata.

Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncetrati aktiv të hyaluronit, kompenson humbjet e acidit hyaluronik nga vetë trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura përfiton një hidratim të thellë dhe intensiv.

Perthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Vetitë

 • Siguron hidratim intensiv.
 • Redukton rrudhat.
 • Siguron hidratim të zgjatur dhe të thellë.

 

Përbërësit

Aqua, Glyceryl Oleate, Propylheptyl Caprylate, Caprylyl Methicone, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Methylpropanediol, Glycerin, Limnanthes Alba Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil , Magnesium Sulfate , Panthenol, Sodium Hyaluronate , Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Parfum, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-3 Ricinoleate , Phenylpropanol, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Phenethyl Alcohol, Sodium Carrageenan, Maris Sal

 

Dermatologjikisht i testuar dhe i certifikuar

 

 

0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës