Medizin Preloader
/

HYALURON KREM I LEHTË NATE 50 ml

2,880.00 L

Hyaluron Night Care LÉGÈRE rigjeneron lëkurën gjatë fazës “rikonstruktive” të natës, redukton rrudhat dhe siguron hidratim intensiv. Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acidi hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrat aktiv hyaluroni, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga lëkura dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura mbetet e hidratuar dhe e shëndetshme.

Kujdes i lehtë për lëkura normale.
Përthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Vetitë:

 • Siguron hidratim të thellë.
 • Redukton rrudhat.
 • Stimulon prodhimin e acidit hialuronik nga vetë lëkura.
Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Acid hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik + .Koncentrat i hyaluronit

Linja : Hyaluron

Paketimi:50 ml Tubet

Mënyra e aplikimit:Fytyrë/Qafë/Dekolte

Informacion mbi produktin

Hyaluron Night Care LÉGÈRE rigjeneron lëkurën gjatë fazës “rikonstruktive” të natës, redukton rrudhat dhe siguron hidratim intensiv. Duo Hyaluron Complex i përbërë nga acidi hyaluronik me kualitet të lartë farmaceutik dhe koncentrat aktiv hyaluroni, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga lëkura dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura mbetet e hidratuar dhe e shëndetshme.

Kujdes i lehtë për lëkura normale.
Përthithet lehtë. Nuk yndyros lëkurën.

Vetitë:

 • Siguron hidratim të thellë.
 • Redukton rrudhat.
 • Stimulon prodhimin e acidit hialuronik nga vetë lëkura.
 • Siguron hidratim që zgjat dhe mbrojtje natyrore.

Përbërësit:Aqua, Diethylhexyl Carbonate, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Olive Oil, Squalane, Methylpropanediol, Glycerin, Stearyl Dimethicone, Dimethicone, Tocopheryl Acetate , Sucrose Stearate, Parfum, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum , Dimethiconol, Sodium Carrageenan, Maris Sal, Octadecene, Phenylpropanol, Phenethyl Alcohol, Citric Acid

Dermatologjikisht i testuar dhe i certifikuar.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës