Medizin Preloader
/

HYALURON KREM DITE I PLOTË SPF 15 50ml

2,880.00 L

Hyaluron Day Care RICHE me një teksturë të pasur dhe të plotë është formuluar veçanërisht për lëkura sensistive, të thata dhe shumë të thata.  Mbrojtja me Spf 15 mbron lëkuren nga dielli dhe plakja e parakohshme.

Duo Hyaluron Complex me acid hyaluronik me kualitet te lartë farmaceutik dhe koncetratin aktiv te hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura hidratohet në thellësi dhe rrudhat reduktohen.

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

-Acid hyaluronik + Mbrojtje UV spf 15

Linja:Hyaluron

Paketimi: 50 ml Tubet

Aplikimi: Fytyrë / Qafë / Dekolte

Informacion mbi produktin : Hyaluron Day Care RICHE me një teksturë të pasur dhe të plotë është formuluar veçanërisht për lëkura sensistive, të thata dhe shumë të thata.  Mbrojtja me Spf 15 mbron lëkuren nga dielli dhe plakja e parakohshme.

Duo Hyaluron Complex me acid hyaluronik me kualitet te lartë farmaceutik dhe koncetratin aktiv te hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura hidratohet në thellësi dhe rrudhat reduktohen.

Menyra e aplikimit: Aplikohet në mëngjes pas pastrimit të fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Ideal si bazë make-upi.

Vetitë: Përthithet shpejt. Nuk yndyros lëkurën.

Përbërësit:Aqua, Propylheptyl Caprylate , Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Caprylyl Methicone, Cetearyl Isononanoate , Octocrylene , Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate , Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Methylpropanediol, Polymethylsilsesquioxane, Diethylhexyl Carbonate , Butyrospermum Parkii Butter, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Parfum, Maris Sal, Xanthan Gum, Phenylpropanol, Sodium Carrageenan, Phenethyl Alcohol, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Hydroxide, Disodium Edta

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës