Medizin Preloader
Sold out
/

COUPELIAC GEL- Krem qetësues për lëkura Kuperoze 20ml

1,730.00 L

Coupeliac është një koncept i kujdesit që përshtatet saktësisht për nevojat e lëkurës së ndjeshme që është e prirur për skuqje. Mund të ndihmojë në përmirësimin e pamjes së lëkurës dhe qetësimin e lëkurës së irrituar.

KUJDESI I SAKTE PER KUPEROZ:

 • Intense dhe ultra-butë
 • Qetëson lëkurën e ndjeshme të prirur për kuperozë

SKIN IN BALANCE Coupeliac Special Care Gel me ekstraktë të kalendules dhe temjanit është krijuar për kujdesin ndaj lëkurave të ndjeshme me natyrë kuperoze. Xheli i krijuar nga kombinimi i përbërësve aktivë qetëson zonat e irrituara dhe jep një ndjesi të këndshme e të fresket të lëkurës duke reduktuar dhe ndjesinë e nxehtësise në zonat e skuqura. Tekstura pre gel-kremi e bën lehtësisht të përthithshem. Skuqjet dhe venat e vogla sipërfaqesore gradualisht reduktohen.

S’ka stok

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

Kujdes special dermatologjik për lëkura të ndjeshme dhe kuperoze.

Linja:HAUT IN BALANCE

Paketimi:20 ml Tubet

Aplikimi:Fytyrë/Qafë/Dekolte

Menyra e aplikimit:Aplikohet disa herë në ditë në fytyrë, qafë dhe dekolte veçanërisht në zonat e skuqura dhe irrituara. I përshtatshëm gjithashtu në lëkurat me probleme të Rosacea. Masazhohet lehtë me majat e gishtërinjve deri në përthithje të plotë.

Informacion mbi produktin

SKIN IN BALANCE Coupeliac Special Care Gel me ekstraktë të kalendules dhe temjanit është krijuar për kujdesin ndaj lëkurave të ndjeshme me natyrë kuperoze. Xheli i krijuar nga kombinimi i përbërësve aktivë qetëson zonat e irrituara dhe jep një ndjesi të këndshme e të fresket të lëkurës duke reduktuar dhe ndjesinë e nxehtësise në zonat e skuqura. Tekstura pre gel-kremi e bën lehtësisht të përthithshem. Skuqjet dhe venat e vogla sipërfaqesore gradualisht reduktohen.

Për një efekt më të mirë, përdoret gjithashtu SKIN IN BALANCE Coupeliac Day Care me mbrojtje UV Spf 15.

VEÇORITË

 • Pa parafinë dhe silikon
 • Pa ngjyrues                                                                                                                                                         Dermatologjikisht i testuar.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës