Medizin Preloader

taxofit® Zink 15 + Histidin Depot Tabletten-Për mbrojtjen e trupit dhe sistemin imunitar

990.00 L

Njerëzit të cilët në jetojne jete aktive kanë nevojë për një sistem imunitar funksional. Sidomos kur bëhet ftohtë dhe lageshti në vjeshtë dhe dimër, duhet të siguroheni që të merrni mjaftueshëm vitamina dhe minerale në dietën tuaj. Në rast të një diete të çekuilibruar ose në kohë stresi,  lëndët ushqyese vitaminë C dhe zink që përmban taksofit ® zink + histidinë + vitaminë C ndihmojnë për të mbështetur sistemin imunitar në mënyrë që ai të përballojë mirë sfidat e përditshme.

Karakteristikat e produktit

 1. 1.Me doza të larta të zinkut dhe vitaminës C.
 2. Si një tablet depo, siguron lëshimin e vazhdueshëm për disa orë
 3. Zinku dhe vitamina C kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar
 4. Vitamina C dhe zinku ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
 5. Histidina mundëson thithjen e përmirësuar të zinkut
 6. Vetëm një herë në ditë

Perdorimi: Vetëm një herë në ditë

Brands:: Taxofit

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës