Medizin Preloader

taxofit® Magnesium 400 + Kalium. Per funksionim normal të zemres, sistemit nervor dhe muskujve 

990.00 L

Magnesium 400 + Kalium nga Taxofit furnizon trupin me magnez, kalium dhe vitamina B në një mënyrë të pakomplikuar me përthithje direkte.

I përshtatshëm edhe për veganët.

Pa gluten.

Pa laktozë.

Brands:: Taxofit

Përshkrimi

Taxofit – Magnesium 400 + Kalium

Magnesium 400 + Kalium nga Taxofit furnizon trupin me magnez, kalium dhe vitamina B në një mënyrë të pakomplikuar me përthithje direkte.

I përshtatshëm edhe për veganët.

Pa gluten.

Pa laktozë.

Veçori të produktit

Magnezi dhe kaliumi kontribuojnë në funksionimin normal të muskujve.

Vitamina B1 kontribuon në funksionimin normal të zemrës.

Magnezi, vitaminat B1, B2 dhe B12 kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor.

Magnezi, vitaminat B1 dhe B12 kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë.

Magnezi kontribuon në ekuilibrin e elektroliteve.

Acidi folik kontribuon në formimin normal të rruazave te kuqe te gjakut.

 

Përdorimi:Rekomandohet të merret një tabletë në ditë.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës