Medizin Preloader
Sold out

taxofit ® AUGEN SEHKRAFT 30 KAPSULA Suplemente ushqyese për mirëmbajtjen e shikimit – ditë dhe natë

980.00 L

Sytë shpesh janë të lodhur – duke punuar në kompjuter, duke parë vazhdimisht celularin, udhëtime të gjata me makinë, duke parë TV, ajër të thatë të dhomës dhe shumë më tepër. Përveç kësaj, shikimi mund të dobesohet me moshën. taxofit ® AUGEN SEHKRAFT me vitamina A, B2 dhe zinkut kontribuon në mirëmbajtjen e shikimit. Antioksidantët vitaminë C, E dhe selen ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Luteina dhe zeaksantina janë karotenoide dhe nuk mund të prodhohen nga vetë trupi.

Perdorimi : rekomandohet 1 kapsul ne dite gjate vaktit ushqimor. Pa gluten, pa laktoze.

Perbersit: Vitamin A 800 µg, Vitamina E 12 mg, Vitamina B2 1.4 mg, Vitamine C 80 mg, Zink 6.0 mg, Selen 55 µg, luteine natyrale 25 mg, Zeaksantine 1250 µg

S’ka stok

Brands:: Taxofit

Përshkrimi

Përbërja

Ushqyes Doza ditore (1 kapsulë) % NRV *
Vitamina A 800 μg 100%
Vitamina E. 12 mg 100%
Vitamina B2 1.4 mg 100%
vitaminë C 80 mg 100%
zinku 6.0 mg 60%
selen 55 μg 100%
lutein natyral 25 mg **
zeaksantina natyrale 1250 µg **

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës