Medizin Preloader
Sold out

LACALUT DUO CLEAN Furcë për dhëmbë

329.00 L

LACALUT DUO Clean furca ka në përbërje fibra të markës Tynex të përpunuar posaçërisht nga DuPont dhe dorezë e bërë nga material jo i rrëshqitshëm.

S’ka stok

0090072
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Karakteristikat e fibrave

  • Prerje në formë X të fijeve të forta në zonën e mesit, e cila siguron një pastrim cilësor të sipërfaqes së dhëmbëve dhe hapësirave ndërmjet dhëmbëve
  • Në pjesën e prapme të kokës së furcës, përmban sipërfaqe të veçantë të gomës, e cila lejon të hiqni shtresën bakteriale nga sipërfaqja e gjuhës
  • Furca LACALUT DUO Clean është projektuar për kujdesin sistemik oral
0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës