Medizin Preloader
Sold out

REDUPETIN

1,389.00 L

Redupetin, krem specifik për reduktimin e njollave të moshës dhe njollave të pa dëshiruara në lëkurë! Ajo vepron intensivisht kundër zonave të errëta në lëkurë, në njollat e moshës dhe lëkurë të hiperpigmentuar.

RezultatiUshqen intensivisht lëkurën dhe zbeh pigmentet. Pamja e lëkurës është e njëtrajtshme dhe lëkura e ushqyer.

S’ka stok

Brands:: Pharmatheiss
Brands

Përshkrimi

Redupetin, krem specifik për reduktimin e njollave të moshës dhe njollave të pa dëshiruara në lëkurë!

Ajo vepron intensivisht kundër zonave të errëta në lëkurë, në njollat e moshës dhe lëkurë të hiperpigmentuar.

RezultatiUshqen intensivisht lëkurën dhe zbeh pigmentet. Pamja e lëkurës është e njëtrajtshme dhe lëkura e ushqyer.

Veçoritë e produktit

Redupetin krem përmban ekstrakt të Lepidium sativum Sprout që vepron drejtpërdrejt në njollat ​​e plakjes pa zbardhur lëkurën përreth, rregullon mbiprodhimin e melaninës, dhe në kombinim me izoflavonet e sojës ka efekte anti-inflamatore dhe antioksidante.

Për heqjen më të shpejtë të qelizave të lëkurës dhe stimulimin e formimit të qelizave të reja, shtohet acidi salicilik , i cili vjen në një formë të kapsuluar për të zvogëluar mundësinë e acarimit të lëkurës. Acidet frutore kanë efektin e depigmentimit, përmirësojnë strukturën e lëkurës, rrisin rigjenerimin e qelizave, heqin butësisht shtresën e vjetër sipërfaqësore në lëkurë për të siguruar një pamje të qartë.

-Produkt i testuar dermatologjik që falë përbërësve të tij arrin ti reduktoje njollat në lëkurë.

-Pa parabene, parafinë dhe vajra silikoni, kompleks PEG dhe ngjyrues.

Sasia: 20mL

Përdorimi

Aplikoni në mbrëmje në zonat e prekura të fytyrës, qafës, dekoltesë dhe duarve. Përdoreni kremin për minimumi 4 javë.

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës