Medizin Preloader
Sold out

MASCARA MED XL volume 6ml

1,480.00 L

Mascara Med XL Volume, Maskarë farmaceutike dhe formulë unike. Për vëllim më të madh dhe qerpikë më të gjatë
I jep volum qerpikëve.

Origjina: Gjermani

S’ka stok

90145
Brands:: Pharmatheiss
Brands

Përshkrimi

Për vëllim më të madh dhe qerpikë më të gjatë:

 • Qerpikë intensiv dhe me ngjyrë të zezë përmes formulës XL volume
 • Stimulon rritjen e qerpikut, falë acidit hyaluronik
 • Qerpikët e depigmentuar gradualisht errësohen

Shënim:

Lyerja e qerpikëve sugjerohet të fillohet nga poshtë qerpikut e deri lart, me lëvizje zig-zage

Për stimulimin e rritjes së qerpikëve të rinj duhet të përdoret rregullisht, çdo ditë

 • Pa prostaglandina
 • Nuk ka aroma
 • Nuk ka parabene
 • Nuk ka silikone
 • Niveli i Nikelit i kontrolluar

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës