Medizin Preloader

HYALURON KREM DITE I PLOTË 15 50ml

2,880.00 L

Hyaluron Day Care RICHE me një teksturë të pasur dhe të plotë është formuluar veçanërisht për lëkura sensistive, të thata dhe shumë të thata.

Duo Hyaluron Complex me acid hyaluronik me kualitet te lartë farmaceutik dhe koncentratin aktiv te hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura hidratohet në thellësi dhe rrudhat reduktohen.

Brands:: Medipharma

Përshkrimi

-Acid hialuronik 

Linja Hyaluron

Paketimi: 50 ml Tubet

Aplikimi: Fytyrë / Qafë / Dekolte

Informacion mbi produktin : Hyaluron Day Care RICHE me një teksturë të pasur dhe të plotë është formuluar veçanërisht për lëkura sensitive, të thata dhe shumë të thata.

Duo Hyaluron Complex me acid hyaluronik me kualitet te lartë farmaceutik dhe koncetratin aktiv te hyaluronit, kompenson humbjen e acidit hyaluronik nga trupi dhe stimulon prodhimin e tij. Lëkura hidratohet në thellësi dhe rrudhat reduktohen.

Menyra e aplikimit: Aplikohet në mëngjes pas pastrimit të fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Ideal si bazë make-upi.

Vetite: Përthithet shpejt. Nuk yndyros lëkurën.

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës