Medizin Preloader
Sold out

MULTIVITAMOL SHURUP L6+ PA HEKUR 200ml

780.00 L

Suplement i lëngshëm ushqimor, i përshtatshëm veçanërisht për fëmijët shkollorë

 • Vitamina C kontribuon në sistemin normal të imunitetit, lodhjes dhe rraskapitjes
 • Vitamina B3 (niacin) kontribuon nv reduktimin e lodhjes dhe rraskapitjes
 • Acidi pantothenik kontribuon në performancën normale mendore

Origjina: Gjermani

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:

 • Fëmijët nga 6-12 vjeç: 1 lugë të vogël (5 ml) 1 herë në ditë
 • Fëmijët mbi 12 vjec: 1 lugë të vogël (5 ml) 1-2 herë në ditë

Paketimi: 200 ml

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës