Medizin Preloader
Sold out

MUCOPLANT SHURUP kunder kollës me VIT C PA SHEQER DHE ALKOOL 100ml (Gjethe delli)

780.00 L

Përdoret për lehtësimin e inflamacionit të rrugëve të sipërme dhe të poshtme të frymëmarrjes, për qetësimin e kollës, vecanërisht kur shfaqet dobësim i imunitetit të organizmit

Nuk përmban sheqer dhe alkool, prandaj mund të preferohet edhe tek diabetiket

Origjina: Gjermani

S’ka stok

Përshkrimi

Përbërja: 100ml shurup përmban 8g ekstrakt Gjethe delli, pa alkool.

Përbërësit tjerë: maltitol, uje i distiluar, acid askorbik 1.00g, ekstrakt te echinacea purpurea, pa alkool 0.02g, kalium sorbat, vaj eterik te mentes.

Indikacioni:

 • Për qetësim të kollës dhe mundimet në rrugët e frymëmarrjes.
 • Mukolitik, liron sekrecionin e tepert nga rruget e frymemarrjes.
 • Imuno-stimulues, se bashku me echinacea dhe vitamine C stimulon imuniten e organizmit.

Mënyra e përdorimit:

 • Fëmijët e vegjël :gjysëm lugë të vogël (2,5 ml),
 • Fëmijët shkollor: 1 lugë të vogël (5 ml),
 • Të rriturit: 1 lugë të madhe (15 ml) 3 herë në ditë.

Origjina: Gjermani

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës