Medizin Preloader
Sold out

MUCOPLANT SHURUP kunder kollës 100ml (Gjethe delli)

800.00 L

Mucoplant Shurup Good Night (për gjumë të mirë)
Qetëson kollitjen dhe problemet në rrugët e frymëmarrjes
Përveq Gjethe dellit përmban ekstrakte të trumzës(Thyme Herb), balsam limoni dhe kamomile që ne këte mënyrë qetëson kollën e vrazhdë, sidomos gjatë natës
Ka shije të këndshme dhe mund të rekomandohet vecanerisht për fëmijet për natë të qetë e pa kollitje

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:
Fëmijët e vegjël – gjysëm lugë të vogël (2,5 ml),
Fëmijët shkollor – 1 lugë të vogël (5 ml),
Të rriturit – 1 lugë të madhe (15 ml) 3 herë në ditë

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës