Medizin Preloader
Sold out

MUCOPLANT SHURUP kunder kollës 100ml (Gjethe delli)

800.00 L

Mucoplant Shurup Good Night (për gjumë të mirë)
Qetëson kollitjen dhe problemet në rrugët e frymëmarrjes
Përveq Gjethe dellit përmban ekstrakte të trumzës(Thyme Herb), balsam limoni dhe kamomile që ne këte mënyrë qetëson kollën e vrazhdë, sidomos gjatë natës
Ka shije të këndshme dhe mund të rekomandohet vecanerisht për fëmijet për natë të qetë e pa kollitje

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:
Fëmijët e vegjël – gjysëm lugë të vogël (2,5 ml),
Fëmijët shkollor – 1 lugë të vogël (5 ml),
Të rriturit – 1 lugë të madhe (15 ml) 3 herë në ditë

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës