Medizin Preloader
Sold out

MUCOPLANT PASTILE PER FYT 50gr (Gjethe delli)

390.00 L

Mucoplant Gjethe Delli Pastile (tableta që shkrihën në gojë)
Për te lehtësuar kollën dhe gërvishtjen në fyt
Anti-inflamator dhe antiseptik për gojë dhe fyt
Përmban mjaltë dhe vitaminë C

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:
Të shkrihen në gojë 2-3 pastile në ditë

Paralajmërim:
Përdorimi i pastileve nuk rekomandohet për fëmijet nën moshën 5 vjeçare

0
    0
    Shporta juaj
    Zbrazë ShportënButoni i Shportës