Medizin Preloader
Sold out

MUCOPLANT PASTILE PER FYT 50gr (Gjethe delli)

390.00 L

Mucoplant Gjethe Delli Pastile (tableta që shkrihën në gojë)
Për te lehtësuar kollën dhe gërvishtjen në fyt
Anti-inflamator dhe antiseptik për gojë dhe fyt
Përmban mjaltë dhe vitaminë C

S’ka stok

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:
Të shkrihen në gojë 2-3 pastile në ditë

Paralajmërim:
Përdorimi i pastileve nuk rekomandohet për fëmijet nën moshën 5 vjeçare

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës