Medizin Preloader
/

CuraLin 180 kapsula – suplement bimor

8,499.00 L

CuraLin është një suplement 100% natyral për ruajtjen e niveleve të shëndetshme të sheqerit në gjak. Çdo kapsulë përmban një formulë të krijuar nga shkencëtarët izraelitë në përputhje me parimet e Ayurveda.

Me një përzierje të fuqishme të 9 bimëve, Curalin mbështet 18 funksione kryesore të trupit për t’ju ndihmuar të ndiheni më mirë. E bërë me përbërës të rallë dhe të fuqishëm, Curalin është zgjedhja e sigurt dhe efektive për mbështetjen optimale të sheqerit ne gjak.

Rezultatet janë të dukshme në vetëm 7 ditë dhe është i testuar klinikisht.

     

Brands:: Curalife

Përshkrimi

Shtesë ushqimore natyrale e zhvilluar në Izrael

Insulina
Mbështet prodhimin e insulinës natyrale në qarkullimin e gjakut
Dëshira për sheqerna
Redukton dëshirën për sheqerna dhe karbohidrate të tjera
Niveli i energjisë
Rrit nivelin ditor të energjisë

Tretja
Përmirëson tretjen dhe metabolizmin
Niveli i sheqerit në gjak
Siguron një nivel optimal dhe të ekuilibruar të sheqerit në gjak
Humbja e peshës
Ndihmon në humbje peshe të shëndetshme

Çfarë është CuraLin?

CuraLin është një suplement ushqimor 100% natyral i destinuar për njerëzit që duan të mbajnë nivele normale të sheqerit në gjak duke shijuar aktivitetet e tyre të përditshme.

Çdo kapsulë CuraLin prodhohet sipas parimeve të Ayurveda, një ilaç mijëravjeçar i kombinuar me teknologjinë moderne.

Duke përdorur vetëm përbërës premium, ne kemi krijuar një produkt që është plotësisht i sigurt për shëndetin. Procesi i prodhimit kryhet sipas standardeve GMP dhe ISO 9001, ndërsa kontrollet e cilësisë të kryera nga institucione të pavarura konfirmojnë gjithashtu se produkti është i sigurt dhe i cilësisë së lartë.

CuraLin është bërë nga 9 përbërës natyralë. Vazhdoni më poshtë për të mësuar më shumë rreth formulës.

9 bimë të rralla dhe të fuqishme
të kombinuara në një kapsulë

 

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës