Medizin Preloader
Sold out

FERRO ENERGY 250 ML

499.00 L

FERRO ENERGY 250ml
Suplement ushqimor i dobishëm në rast të marrjes së reduktuar ose rritjes së nevojës për hekur.
Hekuri është një mineral themelor për disa funksione biologjike, duke përfshirë formimin e
hemoglobinës dhe transportin e oksigjenit në trup. Kur ka mungesë hekuri, këto procese preken.
Mungesa e hekurit mund të shfaqet në zbehje, lodhje dhe mungesë energjie.
Me tiaminë (vitaminë B1) dhe vitaminë B6 ato kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë.
I dobishëm në rast të marrjes së reduktuar ose rritjes së kërkesës ditore për hekur dhe vitamina
(B6, B1 dhe C)
Hekuri kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe rraskapitjes
Vitamina C rrit përthithjen e hekurit
Hekuri kontribuon në formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës
Disponueshmëri e shkëlqyer e hekurit përmes glukonatit të hekurit.
Produkt i lëngshëm dhe i lehtë për t’u marrë.

S’ka stok

Brands:: Dr.Theiss

Përshkrimi

FERRO ENERGY 250ml
Suplement ushqimor i dobishëm në rast të marrjes së reduktuar ose rritjes së nevojës për hekur.
Hekuri është një mineral themelor për disa funksione biologjike, duke përfshirë formimin e
hemoglobinës dhe transportin e oksigjenit në trup. Kur ka mungesë hekuri, këto procese preken.
Mungesa e hekurit mund të shfaqet në zbehje, lodhje dhe mungesë energjie.
Me tiaminë (vitaminë B1) dhe vitaminë B6 ato kontribuojnë në metabolizmin normal të energjisë.
I dobishëm në rast të marrjes së reduktuar ose rritjes së kërkesës ditore për hekur dhe vitamina
(B6, B1 dhe C)
Hekuri kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe rraskapitjes
Vitamina C rrit përthithjen e hekurit
Hekuri kontribuon në formimin normal të rruazave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës
Disponueshmëri e shkëlqyer e hekurit përmes glukonatit të hekurit.
Produkt i lëngshëm dhe i lehtë për t’u marrë.
Free Alcool .
Vegan.
Pa gluten.
Perdorimi : Keshillohet te merret 1 here ne dite .
Per femijet 4-7 vjec :5 ml ne dite
Per moshen 7-10 vjec : 10 ml ne dite
Per moshen 10-18 vjec : 15 ml ne dite
Per te rriturit : 20 ml ne dite .

Get 30% off your first purchase

X
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbrazë ShportënButoni i Shportës